Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

Kilo Aldıran Görünmez Tuzaklar

By | Pazartesi, Haziran 15, 2015 Leave a Comment
Kilo Aldıran Görünmez Tuzaklar


Kilo almak istemiyorsanız mutlaka bu tuzakları öğrenmeli ve düşmemelisiniz kızlar. Ayrıca bu tuzakların yanında bir de az yemeye özen göstermelisiniz.
İşte o tuzaklar;   

Gece yemek yemek ; Gün içinde hızlı çalışan metabolizmanız akşam saatlerine doğru yavaşlar.Bu sebeple de geç yenen yemeklerin sindirimi yavaş olup size yağ olarak dönüş sağlar.O saatlerde acıktığınızda yağsız yoğurt-süt, kefir tüketebilirsiniz.

Kalabalığa dikkat!; Sevdiklerinizden oluşan kalabalık sizi daha da acıktıracaktır.Partiler vs. mutlaka porsiyonlarınızı dikkatli alın.

Deniz kıyısı;Açık hava-deniz-havuz sizi acıktıracaktır. Bu sebeple buralara tok gitmeye özen gösterin canınız bir şeyler isterse meyve veya ceviz tüketin.

Tv-bilgisayar; Tv ve bilgisayar siz yemeğinizi yerken beyninizi meşgul eder ve ne kadar yediğinizi algılayamadığınız için tokluk hissiniz bir türlü oluşmaz.Dikkat tv-bilgisayar karşısında yemek yemeyin.

Büyük tabaklar; Büyük tabakları doldurmak olmaz. Doldurmazsanız da olmaz çünkü az gözüken yemek sizin gözünüzü doyurmayacaktır. bu sebeple küçük tabaklar tercih edin.Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: